Sesja zdjęciowa z Marceliną

 Dawno, oj bardzo dawno nie było tutaj takich typowo fotograficznych postów, więc pomyślałam, że trzeba to naprawić, tym bardziej, że ostatnio miałam okazję współpracować z Marceliną, która chce rozwijać się w modelingu [instagram Marceliny].  To miła odmiana od chrztów i imprez, których wykonuje najwięcej, a także ważna lekcja dla mnie. Oto, co udało nam się razem zdziałać. 


Wszystkie zdjęcia zostały wykonane w Sochaczewie; ruiny zamku Książąt Mazowieckich, Bulwary nad Bzurą. Wykonałyśmy także kilka fotografii na nowym amfiteatrze, ale nie chciałam wstawiać całej sesji, bo tych zdjęć byłoby naprawdę dużo. Marcelinę poznałam na maxmodels i obie byłyśmy zadowolone z tej współpracy na tyle, że dzisiaj wykonałyśmy kolejną sesję, bardziej w klimatach jesiennych, oraz z lustrem.

Zapraszam także też na facebooka/instagrama mojego, jak i Marceliny, gdzie także pojawiły się zdjęcia i prawdopodobnie też takie, które nie zostały opublikowane tutaj. 

4 komentarze:

 1. Świetna sesja! Bardzo podoba mi się tło zdjęć! :)
  https://redamancyy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Widziałam już niektóre z tych zdjęć na Instagramie i jestem pod wrażeniem :D Marcelina wygląda przepięknie :) Świetne miejsca wybraliście na sesje ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, na instagramie pojawiły się wcześniej, w zasadzie dopiero potem pomyślałam o tym, aby tutaj je wrzucić^^. Co do miejsca, to tak naprawdę w naszej okolicy jest niewielki wybór :D

   Usuń

Copyright © Czarne Światło , Blogger